دوره ی آموزش مفهوم ساده ارزهای دیجیتال

Enrolled: 4 students
Duration: 10 ساعت
Video: 9 ساعت
Level: Beginner

آرشیو

شبکه های اجتماعی

ارزهای دیجیتال از کجا آمده اند، و در مورد این نوع پول های الکترونیکی و نوین چه چیزهایی باید بدانیم؟

برای بسیاری از افراد مفهوم و چگونگی کارکرد و کاربرد آن پیچیده است.

ما در این دوره نه تنها به زبان ساده به شما یاد میدهیم که ارزهای دیجیتال چه هستند و چه مفهومی دارند بلکه یاد خواهید گرفت چگونه برای خود کیف پول ارز دیجیتال ایجاد کرده و با مبالغ بسیار کمی مثلا دو سه دلار شروع به خرید ارز دیجیتال و مبادله بین کیف های پول خودتان نمایید تا بفهمید که این سیستم چگونه کار میکند و عملا با نحوه ی کاربری آن آشنا شوید

  • چگونه امنیت کیف های پول و ارزهای دیجیتال خود را تامین کنید
  • تبادل و معامله گری ارزهای دیجیتال چه هستند
  • چگونه ارز دیجیتال بخرید، جابجا کنید و دریافت کنید و سرفصل های دیگر
  • ارز دیجیتال چیست
  • چگونه کار میکند
  • از کجا و چگونه کیف پول ارز دیجیتال برای خود بسازید

مخاطب هدف چیست؟

  • مخاطبین این دوره تمامی کسانی هستند که تمایل به ورود و درک مفاهیم ارز دیجیتال دارند ولی به دلیل پیچیدگی ظاهری مفاهیم آن از ورود به دنیای آن وحشت دارند.
  • همه کسانی که میخواهند بدون ریسک و یا با ریسک بسیار پایین از ارزهای دیجیتال و مفاهیم آنها سر در بیاورند.
یقینن نسل های قبل از من زمانی که به آنها گفته شده بود که میتوانند به جای حمل و نقل طلا از یک حواله کاغذی استفاده کنند یا زمانی که گفته شد نیازی نیست به صرافی بروند تا طلاهایشان را آنجا بگذارند و حواله بگیرند و به آسانی میتوانند از مفهومی به نام اسکناس استفاده کنند برایشان خیلی عجیب و غریب بوده است. به خوبی به یاد دارم زمانی که چیزهایی درباره کارت های بانکی شنیدم این مساله آنقدر برایم عجیب و غریب بود که تصور اینکه پولهایم را به بانک بدهم و با یک کارت به اندازه ی نصف کف دست اینطرف و آنطرف بروم تقریبا احمقانه بود. "یعنی چه که پول نقد نداشته باشم؟ یعنی اسکناس همراه نبرم و وقتی میخواهم چیزی بخرم چه؟" و حالا این را به شما بگویم که به خوبی به یاد دارم زمانی که یکی از دوستان برایم در مورد ارز دیجیتال توضیح میداد چقددددر این مفهوم برایم مسخره و کودکانه بود! یعنی چه که بانکی وجود ندارد؟ یعنی چه که پول ها استخراج میشوند؟ یعنی چه که پولها توی شبکه معلق هستند؟ همه ی این مفاهیم خیلی عجیب و غریب بود ولی اکنون بر این باورم که دیر یا زود پولهای دیجیتال جای کارت بانکی و پرداخت ها و مواردی از این دست را خواهند گرفت و این آینده ی پول و اسکناس است. دانستن اینکه ارز دیجیتال چطور کار میکند برای همراه شدن با دنیای امروزی امری الزامی به نظر میرسد. سالمندانی را تصور کنید که هنوز با مفهوم و کاربرد کارتهای بانکی بیگانه اند و تنها اسکناس و پول فیزیکی را پول میدانند.
No announcements at this moment.

Be the first to add a review.

Please, login to leave a review